شرکت کیان ره آورد ایرانیان وارد کننده یراق آلات و ملزومات درب و پنجره های UPVC و ماشین آلات اختصاصی ساخت درب و پنجره های مربوطه و ماشین آلات تولید شیشه های چند جداره و نماینده انحصاری فروش پروفیل هافمن در استان آذربایجان شرقی ، تهران و استان گیلان در سال ۱۳۸۹ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با بکارگیری افراد تحصیل کرده و مجرب با اخذ نمایندگی از شرکت ها و کارخانه های معتبری چون:

ENDOW – HOFMANN – WBoss – SELECTRON – KAYAPEN

Ahmet aykirca – Emsa Cam Makine – SONMEZ MAKINE – PANA SPACER

در راستای خدمات دهی به هموطنان و مقابله با چالش های حوزه انرژی ۲۰۲۰ در خصوص بهینه سازی مصرف انرژی و مهار آن تاسیس گردیده است.
این مجموعه واردات اجناس خود را از کشورهای ترکیه، تایوان و چین انجام داده و ۴۰ درصد فعالیت تجاری این شرکت در زمینه یراق آلات درب و پنجره های UPVC و ۱۰ درصد در زمینه ماشین آلات ساخت درب و پنجره های UPVC و شیشه های چند جداره و ۵۰ درصد در حیطه فروش پروفیل UPVC هافمن سازماندهی شده است.

انبار و دفتر مرکزی در شهر تبریز واقع گردیده و جلب رضایت مشتریان و ایجاد بستری مناسب برای تجارت فی مابین از اهداف بلندپایه این مجموعه می باشد. لذا این شرکت همراه با کارکنانش خدمت به هموطنان و مخاطبانش را برای خود افتخاری بزرگ دانسته و می کوشد تا با یاری خداوند توام با شما عزیزان که سرمایه های اصلی این مجموعه می باشید در راستای اعتلای اقتصاد و برافراشتگی پرچم این مرز و بوم گامی هر چند کوچک بردارد.